KAYMAKAM ENVER YILMAZ'IN 10 NİSAN POLİS GÜNÜ MESAJI
 
Şerefli mazisinden ve milletimizden aldığı güçle kendisine tevdi edilen görev ve sorumlulukları her koşulda en iyi şekilde yerine getiren emniyet teşkilatımız, asırları aşan tecrübesi ve halkımızın desteği ile bundan önce olduğu gibi bundan sonra da huzur ve güven içinde yaşamamızın en büyük teminatlarından biri olacaktır.
 
Ülkemizin geleceği açısından çok önemli olan huzur ve sükûnun demokratik kurallar içerisinde sağlanmasını, hür ve serbest ortamın sürdürülmesini temin etmek polisimizin en önemli görevidir. Gücünü halktan ve kanunlardan alan Emniyet Teşkilatımız, görevini her zaman fedakârca yapmış, gerektiğinde canını hiçe sayarak bu kutsal görevlerini yerine getirmiş, toplumumuzun güvenini ve takdirini kazanmıştır. 
 
Bu duygu ve düşüncelerle, Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 173. yıldönümünde, Emniyet Teşkilatında görev yapan tüm teşkilat mensuplarımızın Polis Gününü kutluyor, bu vesileyle görevini kahramanca yerine getirirken şehit olan polislerimizi rahmetle, ailelerini ve gazilerimizi şükranla anıyor, görevleri başındaki tüm polislerimize ve değerli ailelerine selam ve saygılarımla birlikte başarı dileklerimi iletiyorum.